Apak Ambalaj

2006 yılında Boztepe Mahallesinde 70m2 lik küçük bir alanda A-Pak Ambalajı kurduk. Başlangıçta kolonyalı mendil ve çatal bıçak kılıfı imalatı ile üretime başladık. Karadeniz Bölgesinin ilk kolonyalı mendil imalat firması olarak 1,5 yıl Boztepe Mahallesinde faaliyette bulunduk. Değişen şartlara uyum sağlamak amacıyla işyerimizi Pelitli Beldesinde 300m2 kapalı alana sahip binaya taşıyarak 3,5 yıl kaldık. Yıllar ilerledikçe makine ve eleman sayımızı artırıp ürünlerimizi çeşitlendirdik ve 2011 yılında Demirkırlar İş Merkezine taşınıp faaliyet alanımızı daha da genişlettik. Başlangıçta 1 kolonyalı mendil makinesi, çatal bıçak-set makinesi ve 3 renk flesko baskı makinesi ile üretime başladık. Şu anda 3 adet kolonyalı mendil makinesi,2 adet flesko baskı makinesi(biri 3 renk, diğeri 5 renk), çatal bıçak-set makinesi, etiket ve barkod makinesi,2 renk ofset baskı makinesi, 1 adet yapıştırma makinesi,1 adet selefon makinesi, 1 adet traşlama makinesi, 10 çalışanımız ve 3 adet firma aracımızla bölgemizde öncü konumdayız.

Ürün Çeşitlerimiz; kolonyalı mendil, ıslak mendil, çatal bıçak kılıfı, set takımı, ambalaj kağıdı, barkod ve etiket grupları, kutu çeşitleri, karton çanta çeşitleri ve her türlü karton ambalaj ürünleriyle hizmet çeşidimizi artırdık. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup ürettiğimiz atıklar için sosyal sorumluluk bilinciyle Çevko Vakfı tarafından bedel karşılığı toplatılmaktadır.

Vizyonumuz kalite ve dürüstlükten ödün vermeden her zaman ve her şartta verdiğimiz ürünün arkasında durmak ve daha ileriye giderek daha geniş ve rahat bir imalat ortamında ürünlerimizi üretip bölgemize hizmet sunmaktır.